Vállalat »

Karrier lehetőségek

Állásajánlat: Szoftvertervező és -fejlesztő

Szolgáltatás Felügyeleti Rendszerek csapatunkba keresünk szoftvertervező és -fejlesztő munkatársat.

A feladat leírása:

A NETvisor egyik komplex szoftver termékének, SLA Suite szolgáltatás-minőség elemző és vizualizáló rendszernek, ezen belül a Java alapú szerver oldali komponensének továbbfejlesztése; emellett Java és Javascript tervezői, és implementációs munkák további termékeken/projekteken.

A pályázóra vonatkozó követelmények:

  • Műszaki vagy informatikusi egyetemi végzettség (BSc vagy MSc)
  • Legalább 2 év Java fejlesztői gyakorlat (teljes munkaidősként, lehetőleg egy munkahelyen)
  • A Java nyelv és a legkurrensebb könyvtárak, frameworkok (különösen: Hibernate,  Spring, ill. Spring web) középszintű ismerete
  • Az SQL adatbázis-kezelő technológia és nyelv középszintű ismerete (adatbázis definíció, relációs lekérdezések, stb.)
  • Előny a Javascript/Typescript technológia ismerete.
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás, elsősorban olvasásban és írásban.

Amit kínálunk:

  • nagyvállalati (részben külföldi) ügyfeleink  részére szállított komplex projektek során sokféle szoftverfejlesztői kihívást lehet és kell megoldani
  • a tapasztalt kollégák között dolgozva hatékonyan és mélyen megismerhetők a kurrens szoftverfejlesztői technológiák.
  • kényelmes és igényes munkakörnyezet
  • családias, bizalmi alapú munkairányítás az egész cégben

Jelentkezésedet önéletrajzzal együtt a netvisor@netvisor.hu levélcímre kérjük, küldd el nekünk.